Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 173 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Bullets of Justice (2020) me Titra Shqip

Bullets of Justice (2020) me Titra Shqip

Zbulimi i shfrytëzimit të vitit!Jul. 10, 2020Bulgaria76 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë Luftës së Tretë Botërore, qeveria amerikane nis një projekt sekret të koduar “Army Bacon” në mënyrë që të krijojë super ushtarë duke bashkuar njerëzit me derrat. 25 vjet më vonë Muzzles hibride kanë zënë majën e zinxhirit ushqimor, duke ngrënë dhe bujqur njerëzimin. Ish-gjuetari shperblimesh Rob Justice punon për linjën e fundit të rezistencës njerëzore – një grup të mbijetuarish të fshehur në një bunker bërthamor thellë nën tokë – dhe misioni i tij është të kërkojë dhe shkatërrojë Muzzle Central.

Bullets of Justice (2020) me Titra Shqip
Bullets of Justice (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bullets of Justice
Vlerësimi IMDb 4.4 891 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 35 vota

Regjizori

Valeri Milev
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Yakuza Princess (2021) me Titra Shqip
Theresa & Allison (2019) me Titra Shqip
Seven Samurai 1954
Mission: Possible 2021
The First Omen (2024) me Titra Shqip
Run All Night (2015) me Titra Shqip
Raw Deal (1986) me Titra Shqip
Paul Blart: Mall Cop 2 (2015) me Titra Shqip
Extraction 2 (2023) me Titra Shqip
Paranormal Activity 4 (2012) me Titra Shqip
Hercules (2014) me Titra Shqip
Fury (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x