Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 630 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.re
Bumblebee (2018) me Titra Shqip

Bumblebee (2018) me Titra Shqip

Çdo hero ka një fillimDec. 15, 2018China114 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Në arrati në vitin 1987, Bumblebee gjen strehë në deponinë e një qyteti të vogël plazhi të Kalifornisë. Charlie, një vajzë e re që do të mbushë 18 vjeç dhe po kërkon vendin e saj në botë, zbulon Bumblebee, të plagosur dhe të thyer nga betejat e mëparshme. Duke e bashkuar përsëri, ajo do të zbulojë se ky nuk është një brumbull i zakonshëm i verdhë.

Bumblebee (2018) me Titra Shqip
Bumblebee (2018) me Titra Shqip
Bumblebee (2018) me Titra Shqip
Bumblebee (2018) me Titra Shqip
Bumblebee (2018) me Titra Shqip
Bumblebee (2018) me Titra Shqip
Bumblebee (2018) me Titra Shqip
Bumblebee (2018) me Titra Shqip
Bumblebee (2018) me Titra Shqip
Bumblebee (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bumblebee
Vlerësimi IMDb 6.8 144,918 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 4,426 vota

Regjizori

Travis Knight
Regjizori

Aktorët

Hailee Steinfeld isCharlie Watson
Charlie Watson
John Cena isAgent Jack Burns
Agent Jack Burns
Pamela Adlon isSally Watson
Sally Watson
John Ortiz isDr. Powell
Dr. Powell
Glynn Turman isGeneral Whalen
General Whalen
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Man from U.N.C.L.E. (2015) me Titra Shqip
Road House (1989) me Titra Shqip
Green Snake (2021) me Titra Shqip
Godzilla (1998) me Titra Shqip
Don 2 (2011) me Titra Shqip
We Die Young (2019) me Titra Shqip
Breathing Fire 1991
No Way Up (2024) me Titra Shqip
John Wick: Chapter 4 (2023) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
Tremors II: Aftershocks (1996) me Titra Shqip
The Shift (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x