Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1552 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3obeywish.com
  • Server 4vidmoly.to
Casino 1995 me Titra Shqip

Casino 1995 me Titra Shqip

Askush nuk qëndron përgjithmonë në krye.Nov. 22, 1995United States179 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sam “Ace” Rothstein ka përparuar në radhët e Mafias falë intuitës së tij të jashtëzakonshme. Falë të njëjtës intuitë, ai tani është (1973) në krye të katër kazinove në Las Vegas, plotësisht në gjendje të mirë po të mos ishte për pjesën e të ardhurave që rrjedhin rregullisht drejt arkave të “kumbarëve” dhe për faktin se Ace nuk ka licencë për biznesin.

Biznesi po lulëzon, dhe Sam tani ka një perandori në duart e tij, por ai bën dy gabime. Së pari ai vendos të martohet me Ginger, një lojtare e shkëlqyer e paskrupullt, e varur ndaj shishes, drogës dhe një burri tjetër. Pastaj ai lejon që kazino të bëhet një vend gjuetie për mikun e tij të vjetër Nicky, një vrasës histerik me një shkas shumë të lehtë. Trekëndëshi i sëmurë çon në vetëshkatërrim.

 

Shenim per filmin:- Casino 1995 me Titra Shqip

Mund të jetë që në “Kazino” ka shumë citime për veten, por ato që kanë rëndësi janë imazhet, ritmi, stili. Dhe Scorsese ofron një imagjinatë të tepërt, të jashtëzakonshme, të copëtuar nga dhuna dhe deliri i personazheve, të cilët, si në një melodramë të së kaluarës, çojnë në mënyrë të pashmangshme në asgjësim.

Dy orët e para, të gjitha të luajtura midis zërave të De Niro dhe Pesci, janë parathënia e shpërthimit të veprës së fundit në të cilën ndodh tragjedia që nuk fal askënd.

Casino 1995 me Titra Shqip
Casino 1995 me Titra Shqip
Casino 1995 me Titra Shqip
Casino 1995 me Titra Shqip
Casino 1995 me Titra Shqip
Casino 1995 me Titra Shqip
Casino 1995 me Titra Shqip
Titulli origjinal Casino
Vlerësimi IMDb 8.2 477,592 vota
Vlerësimi TMDb 8 3,965 vota

Regjizori

Aktorët

Robert De Niro isSam 'Ace' Rothstein
Sam 'Ace' Rothstein
Sharon Stone isGinger McKenna
Ginger McKenna
Joe Pesci isNicky Santoro
Nicky Santoro
James Woods isLester Diamond
Lester Diamond
Don Rickles isBilly Sherbert
Billy Sherbert
Alan King isAndy Stone
Andy Stone
Kevin Pollak isPhillip Green
Phillip Green
Pasquale Cajano isRemo Gaggi
Remo Gaggi
L. Q. Jones isPat Webb
Pat Webb
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Rifleman (2023) me Titra Shqip
Bliss (2021) me Titra Shqip
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip
War Love (2011) aka Tolko ne seychas me Titra Shqip
Hollywood Dirt (2017) me Titra Shqip
The Skeleton Twins (2014) me Titra Shqip
All Quiet on the Western Front (2022) me Titra Shqip
Lulëkuqet mbi Mure (1976) aka Red Poppies on the Wall Film Shqiptar
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
The Eye (2008) me Titra Shqip
Syriana 2005
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x