Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 398 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
  • Server 2bnet
Cast Away (2000) me Titra Shqip

Cast Away (2000) me Titra Shqip

Në skaj të botës, nis udhëtimi i tij.Dec. 22, 2000USA143 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Chuck Nolan, një menaxher i lartë ndërkombëtar për FedEx, dhe Kelly, një Ph.D. studente, janë të dashuruar dhe po shkojnë drejt martesës. Pastaj avioni i Chuck për në Malajzi rrëzohet në det gjatë një stuhie të tmerrshme. Ai është i vetmi i mbijetuar dhe e gjen veten të izoluar në një ishull të shkretë. Pa asnjë mënyrë për të shpëtuar, Chuck duhet të gjejë mënyra për të mbijetuar në shtëpinë e tij të re.

Cast Away (2000) me Titra Shqip
Cast Away (2000) me Titra Shqip
Cast Away (2000) me Titra Shqip
Cast Away (2000) me Titra Shqip
Cast Away (2000) me Titra Shqip
Cast Away (2000) me Titra Shqip
Cast Away (2000) me Titra Shqip
Cast Away (2000) me Titra Shqip
Cast Away (2000) me Titra Shqip
Cast Away (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cast Away
Vlerësimi IMDb 7.8 626,110 vota
Vlerësimi TMDb 7.661 10,679 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Hanks isChuck Noland
Chuck Noland
Helen Hunt isKelly Frears
Kelly Frears
Chris Noth isJerry Lovett
Jerry Lovett
Lari White isBettina Peterson
Bettina Peterson
David Allen Brooks isDick Peterson
Dick Peterson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Amy George (2011) me Titra Shqip
Flag Day (2021) me Titra Shqip
The Time Capsule (2022) me Titra Shqip
Suzume (2022) me Dublim Shqip
Benedetta (2021) me Titra Shqip
Broad Peak (2022) me Titra Shqip
Monte Carlo (2011) me Titra Shqip
10 Years (2012) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
Gehraiyaan (2022) me Titra Shqip
South of Heaven (2021) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published