Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 106 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip

Cat and Dog (2024) me Titra Shqip

Feb. 14, 2024France86 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa gati të ngrihej, Monica, pronarja e një maceje të famshme ndikuese të quajtur Diva, dhe Jack, një hajdut ndërkombëtar, qeni i të cilit Chichi gëlltiti një rubin të vjedhur, zbulojnë se kafshët e tyre shtëpiake kanë humbur në pistë. Pronarët – dhe kafshët e tyre shtëpiake – duhet të bashkohen për të gjetur të dashurit e tyre. Por ata nuk e dinë që Brandt, një polic i ndezur në këmbë, do të bëjë gjithçka për të kapur rubinin në duart e tij!

Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chien et Chat
Vlerësimi IMDb 5.2 328 vota
Vlerësimi TMDb 6.167 24 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Gendarme Takes Off (1970) me Titra Shqip
Sleeping with Other People (2015) me Titra Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) me Titra Shqip
Zanox (2022) me Titra Shqip
Kong: Skull Island (2017) me Titra Shqip
Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Prey (2007) me Titra Shqip
Everything Everywhere All at Once (2022) me Titra Shqip
Haunted Mansion (2023) me Titra Shqip
Sex and Zen (1991) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x