Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 293 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2video.com
Chocolat (2000) me Titra Shqip

Chocolat (2000) me Titra Shqip

…dhe bota është ende e kënaqur!Dec. 22, 2000121 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një nënë dhe një vajzë shpërngulen në një qytet të vogël francez ku hapin një dyqan çokollate. Qyteti, fetar dhe moralisht i rreptë, është kundër tyre, pasi ato përfaqësojnë mendimin e lirë dhe kënaqësinë. Kur një grup ciganësh mbërrijnë me varkë lumi, paragjykimet e kryetarit të bashkisë çojnë në një krizë.

Chocolat (2000) me Titra Shqip
Chocolat (2000) me Titra Shqip
Chocolat (2000) me Titra Shqip
Chocolat (2000) me Titra Shqip
Chocolat (2000) me Titra Shqip
Chocolat (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chocolat
Vlerësimi TMDb 6.964 3,098 vota

Regjizori

Aktorët

Juliette Binoche isVianne Rocher
Vianne Rocher
Alfred Molina isCount Paul de Reynaud
Count Paul de Reynaud
Judi Dench isArmande Voizin
Armande Voizin
Leslie Caron isMrs. Audel
Mrs. Audel
Carrie-Anne Moss isCaroline Clairmont
Caroline Clairmont
Lena Olin isJosephine Muscat
Josephine Muscat
Peter Stormare isSerge Muscat
Serge Muscat
John Wood isGuillaume Blerot
Guillaume Blerot
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
The Beta Test (2021) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Dashing in December (2020)
War Pony (2023) me Titra Shqip
Balonat aka The Kites (1979) Film Shqiptar
La scuola più bella del mondo (2014) me Titra Shqip
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Dublim Shqip
Attila (2001) me Titra Shqip
Men in Black: International (2019) me Titra Shqip
Traffic (2000) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published