Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 90 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip

Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip

Ne nuk jemi më në Manhatan.Dec. 17, 2009USA103 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Njujorkezët Paul dhe Meryl Morgan duket se i kanë të gjitha – përveç se martesa e tyre po shkatërrohet rreth tyre. Por hallet e tyre romantike janë të vogla në krahasim me telashet në të cilat gjenden pasi kanë parë një vrasje. Për t’i mbrojtur ata nga një vrasës, agjentët federalë i largojnë Paulin dhe Merylin në një qytet të vogël në Wyoming, ku martesa e tyre do të rrëzohet dhe do të digjet, ose pasioni i tyre do të ringjallet.

Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip
Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip
Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip
Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip
Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip
Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip
Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip
Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip
Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip
Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Did You Hear About the Morgans?
Vlerësimi IMDb 4.9 42,172 vota
Vlerësimi TMDb 5.36 904 vota

Regjizori

Marc Lawrence
Regjizori

Aktorët

Hugh Grant isPaul Morgan
Paul Morgan
Sam Elliott isClay Wheeler
Clay Wheeler
Mary Steenburgen isEmma Wheeler
Emma Wheeler
Elisabeth Moss isJackie Drake
Jackie Drake
Wilford Brimley isEarl Granger
Earl Granger
Jesse Liebman isAdam Feller
Adam Feller
David Call isDoc D. Simmons
Doc D. Simmons
Kim Shaw isNurse Kelly
Nurse Kelly
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Catch Me If You Can (2002) me Titra Shqip
The New Boy (2023) me Titra Shqip
Porto (2017) me Titra Shqip
Windfall (2022) me Titra Shqip
Tyson’s Run (2022) me Titra Shqip
Alpha and Omega (2010) me Titra Shqip
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Die Hart 2: Die Harter (2024) me Titra Shqip
The Mauritanian 2021
Arbëria (2019) me Titra Shqip
The French Teacher (2019) me Titra Shqip
The Lovers (2015) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x