Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 53 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Double Down South (2024) me Titra Shqip

Double Down South (2024) me Titra Shqip

Koha për të rritur shanset.Jan. 19, 2024USA120 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një botë kumari të paligjshëm dhe me aksione të larta, Nick zotëron një shtëpi plantacioni të rrënuar. Ai është i dashuruar me qëllimin e Dianës së zgjuar, të ashpër dhe simpatike për të fituar të mëdha dhe është i vendosur ta vërë në rrezik atë.

Double Down South (2024) me Titra Shqip
Double Down South (2024) me Titra Shqip
Double Down South (2024) me Titra Shqip
Double Down South (2024) me Titra Shqip
Double Down South (2024) me Titra Shqip
Double Down South (2024) me Titra Shqip
Double Down South (2024) me Titra Shqip
Double Down South (2024) me Titra Shqip
Double Down South (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Double Down South
Vlerësimi IMDb 6.2 284 vota
Vlerësimi TMDb 3.5 4 vota

Regjizori

Tom Schulman
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Beyond the Reach (2014) me Titra Shqip
Jan Dara: The Finale (2013) me Titra Shqip
The Duke of Burgundy (2014) me Titra Shqip
Warhunt (2022) me Titra Shqip
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
Kung-Fu Zohra (2022) me Titra Shqip
True Story (2015) me Titra Shqip
Saw X (2023) me Titra Shqip
Trunk: Locked In (2023) me Titra Shqip
Fierce People (2005) me Titra Shqip
The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip
Who Invited Them (2022) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published