Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 685 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.yt
  • Server 3cdnwish.com
Dune (1984) me Titra Shqip

Dune (1984) me Titra Shqip

Një botë përtej përvojës suaj, përtej imagjinatës suaj.Dec. 14, 1984USA137 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9.8 4 vota

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 10.191, Rrethi Shoqeror i fuqishëm hapësinor i besoi familjes Atreides qeverinë e planetit të fuqishëm Dune, një rezervë krejtësisht jo miqësore, por e rëndësishme e “melange”, një drogë që ka fuqinë përrallore për të zgjatur jetën në një mënyrë të jashtëzakonshme. Sidoqoftë, Atreidët shkatërrohen nga Baroni i keq dhe i pamëshirshëm Arkonnen; mbijeton, së bashku me nënën e tij, vetëm Pauli i vogël, i cili ka trashëguar fuqi të jashtëzakonshme nga babai i tij …

 

 

Shënim

Nga saga e famshme e nënshkruar nga Frank Herbert, këtu është një kult i vërtetë i destinuar për të gjithë adhuruesit e regjisorit David Lynch, i cili lëviz me lehtësi midis trillimeve shkencore dhe rasteve mistike. Manipuluar gjerësisht nga prodhuesi De Laurentis, dhe për këtë arsye ka plot ndërprerje (pasi të gjitha ngjarjet e sagës Herbert u shfarosën), megjithatë ruan momente të lumtura.

Dune (1984) me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dune
Vlerësimi IMDb 6.4 137,014 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 1,820 vota

Regjizori

David Lynch
Regjizori

Aktorët

Kyle MacLachlan isPaul Atreides
Paul Atreides
Francesca Annis isLady Jessica
Lady Jessica
Patrick Stewart isGurney Halleck
Gurney Halleck
Linda Hunt isShadout Mapes
Shadout Mapes
José Ferrer isPadisha Emperor Shaddam IV
Padisha Emperor Shaddam IV
Leonardo Cimino isThe Baron's Doctor
The Baron's Doctor
Freddie Jones isThufir Hawat
Thufir Hawat
Brad Dourif isPiter De Vries
Piter De Vries
Richard Jordan isDuncan Idaho
Duncan Idaho
Virginia Madsen isPrincess Irulan
Princess Irulan
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Fanboys (2009) me Titra Shqip
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Dublim Shqip
Everly (2015) me Titra Shqip
Ram Setu (2022) me Titra Shqip
The Super Mario Bros. Movie (2023) me Dublim Shqip
The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip
Kingdom of the Planet of the Apes (2024) me Titra Shqip
Headhunters (2011) me Titra Shqip
Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip
After Yang (2022) me Titra Shqip
Tidal Wave (2009) me Titra Shqip
Backlight (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x