Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1519 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1youtube.com
  • Server 2sbsonic.com
  • Server 3streamwish.to
Ego (2023) Film Shqiptar

Ego (2023) Film Shqiptar

Jun. 08, 2023Albania
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

“EGO” Prodhimi kinematografik me i pesti ne radhe për dekadën e fundit i regjisorit Drilon Hoxha. Një rekord absolut për filmat aksion te bëra nga një regjisor-aktor dhe kjo jo vetëm ne Shqipëri. Filmi Ego i zhanrit aksion-krim-dramë me një kast të shkëlqyer aktorësh, ku krahas Drilonit do të luajnë kolosët e kinemasë: Viktor Zhusti, Rajmonda Bulku, Zamira Kita, Mehdi Malkaj, Natasha Sela, Sokol Angjeli,si dhe terinjte Xhulia Musagalliu, Afrim Myrtollari, Evi Imami, Ardit Zela, Klark Morinaj etj. Skenave nuk do ju mungojë komedia, aventurat dhe historia që është dhe pika e forte e këtij filmi i cili do ju mbajë mbërthyer pas ekranit ne pritje te zhvillimit te ngjarjes pasardhëse. Filmi paraqet dramat e rinise tone me përpjekjet dhe sakrificat qe shpesh jane te kushtezuara nga problemet ne familje, si dhe egoja apo kokëfortësia personale për te mos u kthyer pas për gjerat qe ndodhin. Ne qytetin e mbushur plot drogë alkool me një jete nate te shthurur, një i ri është i papërgatitur qe prej pasionit dhe adrenalinave te momentit me vajzën e gabuar, ngatërrohet me bandat e krimit ne qytet. I dhunuar nga ata dhe pa e menduar gjate rrezikun si dhe përballë faktit për shpëtimin e babait qe është ne rrezik për jetën, pranon bashkëpunimin me biznesmenin e forte, i cili ofron çdo gjë vetëm qe djali i tij i vetëm, kriminel, ti largohet kësaj rruge pa krye. Gjate punëve te pista qe bën njëkohësisht kalon dhe netë pafund pasioni me femra derisa vjen dita qe dashurohet me vajzën qe familja e tij ëndërron. Një dashuri qe fillon e kushtëzuar nga mentaliteti familjar.
Ego (2023) Film Shqiptar
Titulli origjinal Ego

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Turning Red (2022) me Dublim Shqip
Mean Creek (2004) me Titra Shqip
The Contractor (2022) me Titra Shqip
Flyboys (2006) me Titra Shqip
Outside the Wire 2021
Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Star Trek Into Darkness (2013) me Titra Shqip
Heber Holiday (2007) me Titra Shqip
The Ages of Lulu (1990) me Titra Shqip
Prey (2024) me Titra Shqip
Salting the Battlefield (2014) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x