Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6004 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Elemental (2023) me Dublim Shqip

Elemental (2023) me Dublim Shqip

Reagojnë të kundërtat.Jun. 14, 2023USA102 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Përshkrimi i Filmit

Në një qytet ku banorët e zjarrit, ujit, tokës dhe ajrit jetojnë së bashku, një e re e zjarrtë dhe një djalë i shkathët do të zbulojnë diçka thelbësore: sa shumë të përbashkëta kanë.

Elemental (2023) me Dublim Shqip
Elemental (2023) me Dublim Shqip
Elemental (2023) me Dublim Shqip
Elemental (2023) me Dublim Shqip
Elemental (2023) me Dublim Shqip
Elemental (2023) me Dublim Shqip
Elemental (2023) me Dublim Shqip
Elemental (2023) me Dublim Shqip
Elemental (2023) me Dublim Shqip
Elemental (2023) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Elemental
Vlerësimi IMDb 7.1 30,081 vota
Vlerësimi TMDb 7.737 1,014 vota

Regjizori

Peter Sohn
Regjizori

Aktorët

Leah Lewis isEmber Lumen (voice)
Ember Lumen (voice)
Mamoudou Athie isWade Ripple (voice)
Wade Ripple (voice)
Ronnie del Carmen isBernie Lumen (voice)
Bernie Lumen (voice)
Shila Ommi isCinder Lumen (voice)
Cinder Lumen (voice)
Catherine O'Hara isBrook Ripple (voice)
Brook Ripple (voice)
Mason Wertheimer isClod (voice)
Clod (voice)
Ronobir Lahiri isHarold (voice)
Harold (voice)
Wilma Bonet isFlarrietta (voice)
Flarrietta (voice)
Joe Pera isFern (voice)
Fern (voice)
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

G-Force (2009) me Dublim Shqip
Anastasia: Once Upon a Time (2020) me Titra Shqip
The Pirates! In an Adventure with Scientists! (2012) me Titra Shqip
Scrooge: A Christmas Carol (2022) me Titra Shqip
DC League of Super-Pets (2022) me Titra Shqip
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021) me Titra Shqip
Puss in Boots (2011) me Dublim Shqip
The Pilgrim’s Progress (2019) me Titra Shqip
Kung Fu Panda (2008) me Dublim Shqip
Max Keeble’s Big Move (2001) me Titra Shqip
King Tweety (2022) me Titra Shqip
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x