Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 524 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d0o0d.com
  • Server 2obeywish.com
End of Days (1999) me Titra Shqip

End of Days (1999) me Titra Shqip

Përgatituni për fundin.Nov. 24, 1999USA121 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Më 28 dhjetor 1999, qytetarët e qytetit të Nju Jorkut po përgatiten për fillimin e mijëvjeçarit. Megjithatë, Satani vendos të prishë festën duke ardhur në qytet dhe duke kërkuar për nusen e tij të zgjedhur – një grua 20-vjeçare të quajtur Christine York. Bota do të përfundojë, dhe shpresa e vetme qëndron tek një ateist i quajtur Jericho Cane.

End of Days (1999) me Titra Shqip
End of Days (1999) me Titra Shqip
End of Days (1999) me Titra Shqip
End of Days (1999) me Titra Shqip
End of Days (1999) me Titra Shqip
End of Days (1999) me Titra Shqip
End of Days (1999) me Titra Shqip
End of Days (1999) me Titra Shqip
End of Days (1999) me Titra Shqip
End of Days (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal End of Days
Vlerësimi IMDb 5.8 115,813 vota
Vlerësimi TMDb 6.056 1,715 vota

Regjizori

Aktorët

Robin Tunney isChristine York
Christine York
Kevin Pollak isBobby Chicago
Bobby Chicago
CCH Pounder isDetective Margie Francis
Detective Margie Francis
Derrick O'Connor isThomas Aquinas
Thomas Aquinas
Rainer Judd isChristine's Mother
Christine's Mother
Udo Kier isHead Priest
Head Priest
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Emancipation (2022) me Titra Shqip
Redemption Day (2021) me Titra Shqip
The Mermaid (2016) me Titra Shqip
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) me Titra Shqip
Sniper 2 (2002) me Titra Shqip
Looop Lapeta (2022) me Titra Shqip
Spider-Man: Far From Home (2019) me Titra Shqip
Angels Fallen (2020) me Titra Shqip
The Mortal Instruments: City of Bones (2013) me Titra Shqip
I Saw the Devil (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x