Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 13253 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.ws
Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip

Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip

Nov. 04, 1986France95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Roger është një 16-vjeçar që kërkon të humbasë virgjërinë e tij në këtë dramë erotike. Përpjekjet e tij fillestare janë të pasuksesshme, por kur Lufta e Parë Botërore fillon dhe burrat marshojnë për betejë, aty vjen shansi i tij i parë.

Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip
Titulli origjinal Les Exploits d'un jeune Don Juan
Vlerësimi IMDb 5.8 1,460 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 79 vota
Shpërndarë7

Tituj të Ngjashëm

The Big Bounce (2004) me Titra Shqip
Happy Family (2018) me Titra Shqip
Get on Up (2014) me Titra Shqip
Dope (2015) me Titra Shqip
Jack Ryan: Shadow Recruit (2014) me Titra Shqip
The Inevitable Defeat of Mister & Pete (2013) me Titra Shqip
Lady Ballers (2023) me Titra Shqip
Golden Kamuy (2024) me Titra Shqip
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
Heartsong (2022) me Titra Shqip
The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published