Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 215 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Falling for Figaro (2021) me Titra Shqip

Falling for Figaro (2021) me Titra Shqip

Për të gjetur zërin tuaj, këndoni nga zemra.Jul. 29, 2021Australia105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një menaxhere e mrekullueshme lë punën dhe të dashurin e saj për të ndjekur ëndrrën e saj si këngëtare në opera në Malësinë e Skocisë.

Falling for Figaro (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Falling for Figaro
Vlerësimi IMDb 6.2 197 vota
Vlerësimi TMDb 6 2 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Dublim Shqip
Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
The Price of Nonna’s Inheritance (2024) me Titra Shqip
The Way (2010) me Titra Shqip
Baise-moi (2000) me Titra Shqip
Mainstream (2020)
To All the Boys: Always and Forever 2021
Hercules (1997) me Dublim Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Slumdog Millionaire (2008) me Titra Shqip
Jules (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x