Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 110 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3flaswish.com
Galaxy Quest (1999) me Titra Shqip

Galaxy Quest (1999) me Titra Shqip

Një komedi me përmasa galaktike.Dec. 25, 1999USA101 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për katër vjet, ekuipazhi i guximshëm i mbrojtësit të NSEA – “Komandanti Peter Quincy Taggart” (Tim Allen), “Lt. Tawny Madison (Sigourney Weaver) dhe “Dr.Lazarus” (Alan Rickman) – u nisën në një mision emocionues dhe shpesh të rrezikshëm në hapësirë… dhe më pas seria e tyre u anulua! Tani, njëzet vjet më vonë, alienët e sulmuar kanë ngatërruar transmetimet televizive të Galaxy Quest për “dokumente historike” dhe kanë përcjellë ekuipazhin e aktorëve që kanë qenë për të shpëtuar universin. Pa skenar, pa regji dhe pa të dhëna, aktorët duhet t’i kthejnë shfaqjet e jetës së tyre.

Galaxy Quest (1999) me Titra Shqip
Galaxy Quest (1999) me Titra Shqip
Galaxy Quest (1999) me Titra Shqip
Galaxy Quest (1999) me Titra Shqip
Galaxy Quest (1999) me Titra Shqip
Galaxy Quest (1999) me Titra Shqip
Galaxy Quest (1999) me Titra Shqip
Galaxy Quest (1999) me Titra Shqip
Galaxy Quest (1999) me Titra Shqip
Galaxy Quest (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal Galaxy Quest
Vlerësimi IMDb 7.4 175,226 vota
Vlerësimi TMDb 7.065 2,062 vota

Regjizori

Dean Parisot
Regjizori

Aktorët

Tim Allen isJason Nesmith
Jason Nesmith
Sigourney Weaver isGwen DeMarco
Gwen DeMarco
Alan Rickman isAlexander Dane
Alexander Dane
Tony Shalhoub isFred Kwan
Fred Kwan
Sam Rockwell isGuy Fleegman
Guy Fleegman
Daryl Mitchell isTommy Webber
Tommy Webber
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
The King’s Man (2021) me Titra Shqip
Tremors 4: The Legend Begins (2004) me Titra Shqip
The Quintessential Quintuplets Movie (2022) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
Godmothered 2020 me Titra Shqip
Pure Luck (1991) me Titra Shqip
No Hard Feelings (2023) me Titra Shqip
Outrage Coda (2017) me Titra Shqip
The Holdovers (2023) me Titra Shqip
The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022) me Titra Shqip
How Do You Know (2010) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x