Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 555 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Ghostbusters: Frozen Empire (2024) me Titra Shqip

Ghostbusters: Frozen Empire (2024) me Titra Shqip

Do t'ju dërgojë një ftohje në shtyllën kurrizore.Mar. 20, 2024USA115 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Familja Spengler kthehet atje ku filloi gjithçka – zjarri ikonë i Nju Jorkut – për t’u bashkuar me Ghostbusters origjinale, të cilët kanë zhvilluar një laborator kërkimor top-sekret për të çuar fantazmat e shkatërruara në nivelin tjetër. Por kur zbulimi i një objekti të lashtë lëshon një forcë të keqe, Ghostbusters të rinj dhe të vjetër duhet të bashkojnë forcat për të mbrojtur shtëpinë e tyre dhe për të shpëtuar botën nga një epokë e dytë e akullnajave.

Ghostbusters: Frozen Empire (2024) me Titra Shqip
Ghostbusters: Frozen Empire (2024) me Titra Shqip
Ghostbusters: Frozen Empire (2024) me Titra Shqip
Ghostbusters: Frozen Empire (2024) me Titra Shqip
Ghostbusters: Frozen Empire (2024) me Titra Shqip
Ghostbusters: Frozen Empire (2024) me Titra Shqip
Ghostbusters: Frozen Empire (2024) me Titra Shqip
Ghostbusters: Frozen Empire (2024) me Titra Shqip
Ghostbusters: Frozen Empire (2024) me Titra Shqip
Ghostbusters: Frozen Empire (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ghostbusters: Frozen Empire
Vlerësimi IMDb 6.4 26,565 vota
Vlerësimi TMDb 6.524 295 vota

Regjizori

Gil Kenan
Regjizori

Aktorët

Mckenna Grace isPhoebe Spengler
Phoebe Spengler
Paul Rudd isGary Grooberson
Gary Grooberson
Carrie Coon isCallie Spengler
Callie Spengler
Finn Wolfhard isTrevor Spengler
Trevor Spengler
Dan Aykroyd isRay Stantz
Ray Stantz
Kumail Nanjiani isNadeem Razmaadi
Nadeem Razmaadi
Patton Oswalt isDr. Hubert Wartzki
Dr. Hubert Wartzki
Celeste O'Connor isLucky Domingo
Lucky Domingo
Logan Kim isPodcast
Podcast
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Happy Family (2018) me Titra Shqip
A.I. Artificial Intelligence (2001) me Titra Shqip
The New Toy (2022) me Titra Shqip
Underworld: Evolution (2006) me Titra Shqip
Alpha House (2014) me Titra Shqip
Dakota (2022) me Titra Shqip
She’s Funny That Way (2014) me Titra Shqip
The Best Man (1999) me Titra Shqip
Lost River (2015) me Titra Shqip
Me Time (2022) me Titra Shqip
A Christmas Mystery (2022) me Titra Shqip
Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x