Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2206 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Godzilla x Kong: The New Empire (2024) me Titra Shqip

Godzilla x Kong: The New Empire (2024) me Titra Shqip

Ngrihuni së bashku ose bini vetëm.Mar. 27, 2024USA115 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas përballjes së tyre shpërthyese, Godzilla dhe Kong duhet të ribashkohen kundër një kërcënimi kolosal të pazbuluar të fshehur brenda botës sonë, duke sfiduar vetë ekzistencën e tyre – dhe tonën.

Godzilla x Kong: The New Empire (2024) me Titra Shqip
Godzilla x Kong: The New Empire (2024) me Titra Shqip
Godzilla x Kong: The New Empire (2024) me Titra Shqip
Godzilla x Kong: The New Empire (2024) me Titra Shqip
Godzilla x Kong: The New Empire (2024) me Titra Shqip
Godzilla x Kong: The New Empire (2024) me Titra Shqip
Godzilla x Kong: The New Empire (2024) me Titra Shqip
Godzilla x Kong: The New Empire (2024) me Titra Shqip
Godzilla x Kong: The New Empire (2024) me Titra Shqip
Godzilla x Kong: The New Empire (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Godzilla x Kong: The New Empire
Vlerësimi IMDb 6.7 11,805 vota
Vlerësimi TMDb 7.094 223 vota

Regjizori

Adam Wingard
Regjizori

Aktorët

Rebecca Hall isDr. Ilene Andrews
Dr. Ilene Andrews
Brian Tyree Henry isBernie Hayes
Bernie Hayes
Fala Chen isIwi Queen
Iwi Queen
Cassie Riley isBeach Goer
Beach Goer
Ron Smyck isHarris
Harris
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Fast and the Furious (2001) me Titra Shqip
Backdraft (1991) me Titra Shqip
Mad Max: Fury Road (2015) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
400 Bullets 2021
Borderland (2019) me Titra Shqip
Simulant (2023) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) me Titra Shqip
Voyagers 2021
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes (2023) me Titra Shqip
Mechanic: Resurrection (2016) me Titra Shqip
Vendetta (2022) me Titra Shqip
3 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x