Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 140 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Grimsby (2016) me Titra Shqip

Grimsby (2016) me Titra Shqip

Pas çdo heroi është një vëlla ose motër e turpshmeFeb. 24, 2016Australia83 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I akuzuar gabimisht dhe në arrati, një vrasës i lartë i MI6 bashkon forcat me vëllain e tij huligan të futbollit të humbur prej kohësh për të shpëtuar botën nga një komplot i keq.

Grimsby (2016) me Titra Shqip
Grimsby (2016) me Titra Shqip
Grimsby (2016) me Titra Shqip
Grimsby (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Grimsby
Vlerësimi IMDb 6.2 106,939 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 2,087 vota

Regjizori

Aktorët

Sacha Baron Cohen isKyle
Kyle "Nobby" Butcher
Mark Strong isAgent Sebastian Graves
Agent Sebastian Graves
Isla Fisher isMargaret
Margaret
Nick Sampson isWHN Newscaster
WHN Newscaster
David Harewood isBlack Gareth
Black Gareth
Scott Adkins isPavel Lukashenko
Pavel Lukashenko
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

An Unexpected Christmas (2021) me Titra Shqip
Wedding Season (2022) me Titra Shqip
Detective Knight: Redemption (2022) me Titra Shqip
Vivo (2021) me Titra Shqip
Panama (2022) me Titra Shqip
Barbershop 2: Back in Business 2004
X-Men: The Last Stand (2006) me Titra Shqip
In Bruges (2008) me Titra Shqip
The Kissing Booth (2018) me Titra Shqip
Police Academy (1984) me Titra Shqip
Bad Santa 2 (2016) me Titra Shqip
Escape Plan: The Extractors (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x