Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 7684 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.re
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) me Titra Shqip

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) me Titra Shqip

Një rrugë… Një fat… Një hero.Oct. 17, 2010United Kingdom146 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së Dumbledore, Harry, Hermione dhe Ron largohen nga Hogwarts dhe u nisën në kërkim të horrruqeve të mbetura, objektet në të cilat Lord Voldemort ka burgosur një pjesë të shpirtit të tij. Qëllimi i tyre është t’i shkatërrojë ata në mënyrë që ata të mund ta vrasin Lordin e Errët sapo ai të jetë përsëri i vdekshëm.

 

Shënim:

Yates vazhdon të mos bëjë përshtypje nga ana e ritmit dhe shpesh endet midis bisedave të gjata (ndonjëherë të pakuptueshme për ata që nuk e dinë vazhdimësinë e sagës përmendsh). Lajm i mirë është dalja nga Hogwarts, me një kërkim të vërtetë në rrugën ku heronjtë përballen me sfida të reja, por hakmarrja është zvogëlimi në një cameo ose pak më shumë se Rickman, Spalls, Thewlis, Gleason dhe të gjithë aktorët e tjerë të mëdhenj anglezë .

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
Vlerësimi IMDb 7.7 491,627 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 14,638 vota

Regjizori

David Yates
Regjizori

Aktorët

Daniel Radcliffe isHarry Potter
Harry Potter
Rupert Grint isRon Weasley
Ron Weasley
Emma Watson isHermione Granger
Hermione Granger
Ralph Fiennes isLord Voldemort
Lord Voldemort
Alan Rickman isProfessor Severus Snape
Professor Severus Snape
Helena Bonham Carter isBellatrix Lestrange
Bellatrix Lestrange
Richard Griffiths isVernon Dursley
Vernon Dursley
Jason Isaacs isLucius Malfoy
Lucius Malfoy
Harry Melling isDudley Dursley
Dudley Dursley
Julie Walters isMolly Weasley
Molly Weasley
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

A Trash Truck Christmas (2020) me Titra Shqip
Dororo (2007) me Titra Shqip
Tentacles (2021) me Titra Shqip
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) me Dublim Shqip
Wish (2023) me Dublim Shqip
Sleeping Beauties (2017) me Titra Shqip
The Last Voyage of the Demeter (2023) me Titra Shqip
The Jackal (1997) me Titra Shqip
Even Mice Belong in Heaven (2021) me Dublim Shqip
Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip
Wendell & Wild (2022) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x