Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 177 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
In the Name of the Father (1993) me Titra Shqip

In the Name of the Father (1993) me Titra Shqip

I akuzuar në mënyrë të rreme. I burgosur gabimisht. Ai luftoi për drejtësi për të pastruar emrin e babait të tij.Dec. 12, 1993133 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një hajdut i vogël nga Belfasti, Gerry Conlon, është i implikuar në mënyrë të rreme në bombardimin e IRA-s në një pijetore që vret disa njerëz ndërsa ai është në Londër. Ai dhe katër miqtë e tij detyrohen nga policia britanike të pranojnë fajin e tyre. Babai i Gerry dhe të afërmit e tjerë në Londër janë gjithashtu të përfshirë në krim. Ai kalon pesëmbëdhjetë vjet në burg me të atin duke u përpjekur të provojë pafajësinë e tij.

In the Name of the Father (1993) me Titra Shqip
In the Name of the Father (1993) me Titra Shqip
In the Name of the Father (1993) me Titra Shqip
In the Name of the Father (1993) me Titra Shqip
In the Name of the Father (1993) me Titra Shqip
In the Name of the Father (1993) me Titra Shqip
In the Name of the Father (1993) me Titra Shqip
In the Name of the Father (1993) me Titra Shqip
In the Name of the Father (1993) me Titra Shqip
Titulli origjinal In the Name of the Father
Vlerësimi TMDb 7.892 1,595 vota

Regjizori

Jean Bourne
Regjizori

Aktorët

Daniel Day-Lewis isGerry Conlon
Gerry Conlon
Pete Postlethwaite isGiuseppe Conlon
Giuseppe Conlon
Emma Thompson isGareth Peirce
Gareth Peirce
John Lynch isPaul Hill
Paul Hill
Corin Redgrave isRobert Dixon
Robert Dixon
Beatie Edney isCarole Richardson
Carole Richardson
John Benfield isChief PO Barker
Chief PO Barker
Marie Jones isSarah Conlon
Sarah Conlon
Gerard McSorley isBelfast Detective Pavis
Belfast Detective Pavis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Red Flag (2024) me Titra Shqip
99 Homes (2015) me Titra Shqip
August. Eighth (2012) me Titra Shqip
Classmates Minus (2020) me Titra Shqip
Focus (2015) me Titra Shqip
Persuasion (2022) me Titra Shqip
Backdraft (1991) me Titra Shqip
Born on the Fourth of July (1989) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin: Water Gate Bridge (2022) me Titra Shqip
Blind (2014) me Titra Shqip
Cities of Last Things (2018) me Titra Shqip
The Wolf of Wall Street (2013) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published