Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 294 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Inkheart (2008) me Titra Shqip

Inkheart (2008) me Titra Shqip

Çdo histori e shkruar ndonjëherë thjesht pret të bëhet e vërtetë.Dec. 11, 2008USA106 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Aventurat e një babai dhe vajzës së tij të vogël, në kërkimin e tyre për një libër të humbur prej kohësh që do të ndihmojë në ribashkimin e një të afërmi të zhdukur.

Inkheart (2008) me Titra Shqip
Inkheart (2008) me Titra Shqip
Inkheart (2008) me Titra Shqip
Inkheart (2008) me Titra Shqip
Inkheart (2008) me Titra Shqip
Inkheart (2008) me Titra Shqip
Inkheart (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Inkheart
Vlerësimi IMDb 6.1 80,224 vota
Vlerësimi TMDb 6.285 1,931 vota

Regjizori

Iain Softley
Regjizori

Aktorët

Brendan Fraser isMo 'Silvertongue' Folchart
Mo 'Silvertongue' Folchart
Andy Serkis isCapricorn
Capricorn
Eliza Bennett isMeggie Folchart
Meggie Folchart
Paul Bettany isDustfinger
Dustfinger
Helen Mirren isElinor Loredan
Elinor Loredan
Matt King isCockerell
Cockerell
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Abigail (2019) me Titra Shqip
Renfield (2023) me Titra Shqip
White Snake (2019) me Titra Shqip
Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip
Return of the Jedi (1983) me Titra Shqip
Super Bear (2019) me Titra Shqip
Lost River (2015) me Titra Shqip
Alienoid (2022) me Titra Shqip
3 Ninjas (1992) me Titra Shqip
Cutthroat Island (1995) me Titra Shqip
Big Game (2014) me Titra Shqip
Skyscraper (2018) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x