Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 600 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3obeywish.com
King Kong (2005) me Titra Shqip

King Kong (2005) me Titra Shqip

Mrekullia e tetë e botës.Dec. 12, 2005New Zealand187 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vitet 1930: Regjisori Carl Denham lëviz në Ishujt Skull, afër Sumatrës, për të xhiruar një dokumentar. Duke arritur atje, ekuipazhi zbulon gorillën King Kong, i cili jeton në një xhungël ku disa krijesa prehistorike janë mbrojtur dhe fshehur për miliona vjet. Kur Kong takon bukuroshen Ann Darrow, ai i nënshtrohet hijeshisë së saj dhe përfundon duke u kapur dhe transportuar në New York, ku ai është i mbyllur në një kafaz dhe i ekspozuar para turmës.

 

Shënim për:- King Kong 2005 me Titra Shqip

Jackson na bën të dridhemi, të kërcejmë, të tmerrohemi, të lëvizim dhe madje të qeshim, duke evokuar përplasjen e vdekshme midis civilizimit dhe natyrës, midis kinemasë dhe materializimit të saj të pamundur.

King Kong (2005) me Titra Shqip
King Kong (2005) me Titra Shqip
King Kong (2005) me Titra Shqip
King Kong (2005) me Titra Shqip
King Kong (2005) me Titra Shqip
King Kong (2005) me Titra Shqip
King Kong (2005) me Titra Shqip
King Kong (2005) me Titra Shqip
King Kong (2005) me Titra Shqip
King Kong (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal King Kong
Vlerësimi IMDb 7.2 401,370 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 6,032 vota

Regjizori

Peter Jackson
Regjizori

Aktorët

Naomi Watts isAnn Darrow
Ann Darrow
Jack Black isCarl Denham
Carl Denham
Adrien Brody isJack Driscoll
Jack Driscoll
Thomas Kretschmann isCaptain Englehorn
Captain Englehorn
Andy Serkis isKong / Lumpy
Kong / Lumpy
Kyle Chandler isBruce Baxter
Bruce Baxter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip
Yaksha: Ruthless Operations (2022) me Titra Shqip
Geostorm (2017) me Titra Shqip
Apache Junction (2021) me Titra Shqip
The Sweet Body of Deborah (1968) me Titra Shqip
Avengers: Endgame (2019) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 (2015) me Titra Shqip
A War (2015) me Titra Shqip
Hard Target 2 (2016) me Titra Shqip
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
The World to Come (2021) me Titra Shqip
The Gift (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x