Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 826 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
King Richard (2021) me Titra Shqip

King Richard (2021) me Titra Shqip

Venus, Serena dhe një plan për madhështi.Nov. 18, 2021USA145 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Që në fëmijëri, motrat Venus dhe Serena Williams drejtohen drejt tenisit nga babai i tyre Richard, i cili është trajneri i tyre. Qëllimi i Richard është t’u japë vajzave të tij mundësinë për t’i shpëtuar Compton, lagjja famëkeqe e krimit të Los Anxhelosit ku ato jetojnë. Pa njohuri për tenisin, Richard ka punuar shumë për të trajnuar vajzat e tij, i bindur se një ditë ato do të bëhen dy nga tenistët më të mirë në histori.

King Richard (2021) me Titra Shqip
King Richard (2021) me Titra Shqip
King Richard (2021) me Titra Shqip
King Richard (2021) me Titra Shqip
King Richard (2021) me Titra Shqip
King Richard (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal King Richard
Vlerësimi IMDb 6.8 900 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 46 vota

Regjizori

Aktorët

Will Smith isRichard Williams
Richard Williams
Demi Singleton isSerena Williams
Serena Williams
Saniyya Sidney isVenus Williams
Venus Williams
Aunjanue Ellis isOracene 'Brandi' Williams
Oracene 'Brandi' Williams
Jon Bernthal isRick Macci
Rick Macci
Tony Goldwyn isPaul Cohen
Paul Cohen
Susie Abromeit isRobin Finn
Robin Finn
Dylan McDermott isWill Hodges
Will Hodges
Judith Chapman isNancy Reagan
Nancy Reagan
Katrina Begin isAnne Worchester
Anne Worchester
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ode to Joy (2019) me Titra Shqip
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
Changeland (2019) me Titra Shqip
Morning Glory (2010) me Titra Shqip
Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time (2020) me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
Kiss the Girls (1997) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
Small World (2021) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
Snakehead (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x