Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Money Talks (1997) me Titra Shqip

Money Talks (1997) me Titra Shqip

Ky nuk është film me shokë.Aug. 22, 1997USA97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I kërkuar nga policia dhe kriminelët, një hackster me kohë të vogël bën një marrëveshje me një gazetar televiziv për mbrojtje.

Money Talks (1997) me Titra Shqip
Money Talks (1997) me Titra Shqip
Money Talks (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Money Talks
Vlerësimi IMDb 6.2 31,199 vota
Vlerësimi TMDb 6.018 357 vota

Regjizori

Brett Ratner
Regjizori

Aktorët

Chris Tucker isFranklin Hatchett
Franklin Hatchett
Charlie Sheen isJames Russell
James Russell
Heather Locklear isGrace Cipriani
Grace Cipriani
Paul Sorvino isGuy Cipriani
Guy Cipriani
David Lee McLain isTicket Customer
Ticket Customer
Vic Ferreira isCar Wash Employe (as Victor Ferrerira)
Car Wash Employe (as Victor Ferrerira)
Gary Briggs isCar Wash Employe
Car Wash Employe
Nathan Anderson isNews Cameraman
News Cameraman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kindergarten Cop 2 (2016) me Titra Shqip
Miami Heat (2021) me Titra Shqip
Taz: Quest for Burger (2023) me Dublim Shqip
The Pale Blue Eye (2022) me Titra Shqip
Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip
Bare Knuckle Brawler (2019) me Titra Shqip
The Willoughbys (2020) me Dublim Shqip
Hidden Strike (2023) me Titra Shqip
Runner Runner (2013) me Titra Shqip
Windfall (2022) me Titra Shqip
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) me Dublim Shqip
Brazilian Western (2013) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published