Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 905 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip

Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip

Dec. 31, 2021United Kingdom129 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Vjeshtë 1938: Evropa është në prag të luftës, Adolf Hitler përgatitet të pushtojë Çekosllovakinë dhe qeveria e Neville Chamberlain është e dëshpëruar për një zgjidhje paqësore. Nëpunësi civil britanik Hugh Legat dhe diplomati gjerman Paul von Hartmann udhëtojnë për në Mynih për një konferencë të thirrur urgjentisht ndërsa presioni bëhet gjithnjë e më i madh. Fillimi i negociatave i sheh dy miqtë e vjetër në rrezik serioz dhe në qendër të një rrjeti nënshtrimesh politike. Sytë e botës janë të gjithë në konferencë, por a mund të shmanget lufta? Dhe nëse po, me çfarë kostoje?

Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Munich: The Edge of War
Vlerësimi IMDb 6.6 169 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 12 vota

Regjizori

Aktorët

George MacKay isHugh Legat
Hugh Legat
Jannis Niewöhner isPaul von Hartman
Paul von Hartman
Sandra Hüller isHelen Winter
Helen Winter
Jeremy Irons isNeville Chamberlain
Neville Chamberlain
August Diehl isFranz Sauer
Franz Sauer
Ulrich Matthes isAdolf Hitler
Adolf Hitler
Mark Lewis Jones isSir Osmund Cleverly
Sir Osmund Cleverly
Alex Jennings isSir Horace Wilson
Sir Horace Wilson
Martin Kiefer isHeinrich Himmler
Heinrich Himmler
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

7 Khoon Maaf (2011) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Mardaani (2014) me Titra Shqip
The Philly Kid (2012) me Titra Shqip
The Key (1983) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Drishyam 2 (2022) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Reptile (2023) me Titra Shqip
Flashdance (1983) me Titra Shqip
Saltburn (2023) me Titra Shqip
Bank of Dave (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x