Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 182 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Painted Woman (2017) me Titra Shqip

Painted Woman (2017) me Titra Shqip

Nov. 10, 2017USA108 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Fati i Xhulit merr 1 kthesë të rrezikshme kur Kyle Allison e përzë atë nga shtëpia dhe e zëvendëson me 1 femër më të re. Por Xhulit i paraqiten 2 mundësi shpëtimi. Një vrasës me pagesë dhe një zbutës kuajsh rebel me 1 të kaluar të errët. Cili nga këta burra do ta shpëtojë atë?

Painted Woman (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Painted Woman
Vlerësimi IMDb 6 2,530 vota
Vlerësimi TMDb 4.3 5 vota

Regjizori

James Cotten
Regjizori

Aktorët

Stef Dawson isJulie Richards
Julie Richards
Matt Dallas isFrank Dean
Frank Dean
Robert Craighead isKyle Allison
Kyle Allison
Monica Peña isMaria Gonzalez
Maria Gonzalez
Bryan Whorton isKlein (uncredited)
Klein (uncredited)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip
Thar (2022) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
Gunfight at Rio Bravo (2023) me Titra Shqip
The Return of Ringo 1965
Butcher’s Crossing (2023) me Titra Shqip
The Searchers 1956
A Fistful of Dollars 1964 me Titra Shqip
The Salvation (2014) me Titra Shqip
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned (2022) me Titra Shqip
High Ground (2020)
A Million Ways to Die in the West (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x