Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3131 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Red Notice (2021) me Titra Shqip

Red Notice (2021) me Titra Shqip

Pro dhe kundër.Nov. 04, 2021USA116 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Përshkrimi i Filmit

Një njoftim i kuq i lëshuar nga Interpoli është një paralajmërim global për të gjuajtur dhe kapur kriminelët më të kërkuar në botë. Por, kur një grabitje e guximshme bashkon profiluesin më të mirë të FBI-së dhe dy kriminelë rivalë, nuk mund të thuhet se çfarë do të ndodhë.

 

 

Red Notice (2021) – Për çfarë bëhet fjale?

Një alarm i kuq i Interpolit për të gjuajtur dhe kapur kriminelin më të kërkuar në botë sjell në veprim John Hartley, profiliuesin kryesor të FBI-së. Hetimi e sjell atë në mes të një grabitjeje të guximshme, duke e detyruar atë të punojë me Nolan Booth, hajdutin më të madh të artit në botë, për t’i dhënë fund veprimeve të “peshkopit”, hajdutit më të kërkuar të artit ndonjëherë. Aventura që pason i çon të tre anembanë globit duke i bërë ata fjalë për fjalë të pandashëm. Kjo është hapja e Red Notice, me regji dhe skenar të Rawson Marshall Thurber.

 

Me drejtimin e fotografisë nga Markus Förderer, dizajnin e produksionit nga Andy Nicholson, kostumet nga Mary E. Vogt dhe muzikën nga Steve Jablonsky, Red Notice ndërthur aksionin, aventurën, komedinë, dramën dhe thrillerin në një histori plot me skena spektakolare dhe shaka, unike që fluturojnë sa grushtet. “Skenari i Rawson përmbante të gjitha elementet që nga fillimi. Ideja e gjuetisë së thesarit është gjithmonë joshëse dhe shpërblyese. Të gjithë e duan gjuetinë e thesarit, unë më shumë se kushdo tjetër. Më pëlqen të heq pluhurin dhe rrjetat e kaurburës nga rruga. artefaktet e lashta dhe të zgjidh misterin që lidhet me to”, tha Ryan Reynolds i argëtuar, një nga protagonistët.

 

Thurber vuri theks të veçantë te Peshkopi, një personazh femër që donte ta theksonte. “Ai erdhi për të më vizituar në Londër, ku isha në atë kohë dhe, për habinë time, solli edhe fletoren e tij, ku … kishte shënimet e tij për historinë dhe emrin tim në vend të personazhit”, kujton Gal Gadot, protagonistja femër e tregimit. “Dhe Gal e bën këtë dhe më pas bën tjetrën, më tha ajo. Isha e lajkuar, por edhe e intriguar. Më pëlqeu atmosfera e filmave të mëparshëm të Rawson dhe doja të punoja me të. Më pëlqeu gjithashtu takimi me Dwayne Johnson, me të cilin kam një historia në të kaluarën në Fast and Furious “.

 

“Red Notice lindi nga dëshira ime për t’u rikthyer në një lloj kinemaje spektakolare, argëtuese, plot yje të filmit”, tha regjisori. “Gjithçka filloi të hynte në mendjen time ndërsa isha duke punuar në Skyscraper. Yjet e filmave, aksioni i madh dhe shumë të qeshura ishin qëllimi im që në fillim. Çfarë është më madhështore se një film me grabitje në mbarë botën me tre yje  nga më të mëdhenjtë e Hollivudit?”.

 

Red Notice (2021) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Red Notice
Vlerësimi IMDb 6.9 3,997 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 84 vota

Regjizori

Aktorët

Dwayne Johnson isJohn Hartley
John Hartley
Ryan Reynolds isNolan Booth
Nolan Booth
Gal Gadot isSarah Black
Sarah Black
Ritu Arya isInspector Urvashi Das
Inspector Urvashi Das
Anthony Belevtsov isPrison Guard Sergeant
Prison Guard Sergeant
Daniel Bernhardt isDrago Grande
Drago Grande
Steve Eifert isRussian Captain
Russian Captain
Melissa Kennemore isBali SWAT Team
Bali SWAT Team
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Rush (2013) me Titra Shqip
Godzilla vs. Kong (2021) me Titra Shqip
Tunnel (2016) me Titra Shqip
Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) me Titra Shqip
Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
New York Ninja (2021) me Titra Shqip
House Party (2023) me Titra Shqip
5-25-77 (2017) me Titra Shqip
10 Days of a Good Man (2023) me Titra Shqip
Cloverfield (2008) me Titra Shqip
Spy (2023) me Titra Shqip
Golden Men (2019) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published