Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 570 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip

Remember the Titans (2000) me Titra Shqip

Historia shkruhet nga fituesit.Sep. 29, 2000USA113 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi udhëhoqi ekipin e tij të futbollit në 15 sezone fituese, trajneri Bill Yoast u degradua dhe zëvendësohet nga Herman Boone – i ashpër, me opinion dhe aq i ndryshëm nga Yoast i dashur sa mund të ishte. Dy burrat mësojnë të kapërcejnë mosmarrëveshjet e tyre dhe të kthejnë një grup të rinjsh armiqësor në kampionë.

Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal Remember the Titans
Vlerësimi IMDb 7.8 215,385 vota
Vlerësimi TMDb 7.603 2,197 vota

Regjizori

Boaz Yakin
Regjizori

Aktorët

Denzel Washington isCoach Herman Boone
Coach Herman Boone
Will Patton isCoach Bill Yoast
Coach Bill Yoast
Wood Harris isJulius Campbell
Julius Campbell
Ryan Hurst isGerry Bertier
Gerry Bertier
Donald Faison isPetey Jones
Petey Jones
Craig Kirkwood isJerry 'Rev' Harris
Jerry 'Rev' Harris
Ethan Suplee isLouie Lastik
Louie Lastik
Kip Pardue isRonnie 'Sunshine' Bass
Ronnie 'Sunshine' Bass
Hayden Panettiere isSheryl Yoast
Sheryl Yoast
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Mauritanian 2021
Chosen (2016) me Titra Shqip
Pitch (2016) me Titra Shqip
Testament of Youth (2014) me Titra Shqip
American Gangster (2007) me Titra Shqip
A Christmas Carol (2019) me Titra Shqip
The Young and Prodigious T.S. Spivet (2013) me Titra Shqip
San Andreas (2015) me Titra Shqip
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
Boiling Point (2021) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Lolita’s Club (2007) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x