Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 507 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3asnwish.com
Ricky Stanicky (2024) me Titra Shqip

Ricky Stanicky (2024) me Titra Shqip

Ai është shoku më i mirë që nuk e kanë pasur kurrë.Feb. 21, 2024Australia113 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur tre miqtë më të mirë të fëmijërisë bëjnë një shaka të gabuar, ata shpikin Ricky Stanicky imagjinar për t’i nxjerrë nga telashet. Njëzet vjet më vonë, treshja ende përdor Ricky inekzistent si një alibi të dobishme për sjelljen e tyre të papjekur. Por kur bashkëshortët dhe partnerët e tyre dyshojnë dhe kërkojnë të takojnë më në fund z. Stanicky fantastik, treshja fajtore vendos të punësojë një aktor të lagur dhe një imitues të famshëm të shfrenuar për ta sjellë atë në jetë.

Ricky Stanicky (2024) me Titra Shqip
Ricky Stanicky (2024) me Titra Shqip
Ricky Stanicky (2024) me Titra Shqip
Ricky Stanicky (2024) me Titra Shqip
Ricky Stanicky (2024) me Titra Shqip
Ricky Stanicky (2024) me Titra Shqip
Ricky Stanicky (2024) me Titra Shqip
Ricky Stanicky (2024) me Titra Shqip
Ricky Stanicky (2024) me Titra Shqip
Ricky Stanicky (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ricky Stanicky
Vlerësimi TMDb 6.1 108 vota

Regjizori

Aktorët

Zac Efron isDean Stanton
Dean Stanton
John Cena isRod Rimestead / Ricky Stanicky
Rod Rimestead / Ricky Stanicky
William H. Macy isSummerhayes
Summerhayes
Riley Stiles isYoung Dean
Young Dean
Oscar Wilson isYoung JT
Young JT
Gaius Nolan isYoung Wes
Young Wes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Queenpins (2021) me Titra Shqip
Miami Bici 2 (2023) me Titra Shqip
Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip
Secret Magic Control Agency 2021
Stuck Apart (2021)
Nacho Libre (2006) me Dublim Shqip
Blood Relatives (2022) me Titra Shqip
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
In the Land of Women (2007) me Titra Shqip
American Pie (1999) me Titra Shqip
The Right One 2021
El Infierno (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x