Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 279 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Road House (1989) me Titra Shqip

Road House (1989) me Titra Shqip

Dalton jeton si i vetmuar, lufton si profesionist. Dhe dashuron sikur nuk ka të nesërme.May. 19, 1989USA114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Double Deuce është lokali më i poshtër, më i zhurmshëm dhe më i rremujshëm në jug të Mason-Dixon Line, dhe Dalton është punësuar për ta pastruar atë. Ai mund të mos duket shumë, por gënjeshtari i shkolluar me doktoraturë dëshmon se është më se i aftë – të shkatërrojë kokat e ngatërrestarëve dhe ta kthejë shtëpinë në një pikë të nxehtë. Por romanca e Dalton-it me doktorin e mrekullueshëm Clay e vendos atë në anën e keqe të goditjes së madhe vendase Brad Wesley.

Road House (1989) me Titra Shqip
Road House (1989) me Titra Shqip
Road House (1989) me Titra Shqip
Road House (1989) me Titra Shqip
Road House (1989) me Titra Shqip
Road House (1989) me Titra Shqip
Road House (1989) me Titra Shqip
Road House (1989) me Titra Shqip
Road House (1989) me Titra Shqip
Road House (1989) me Titra Shqip
Titulli origjinal Road House
Vlerësimi IMDb 6.7 100,042 vota
Vlerësimi TMDb 6.716 1,169 vota

Regjizori

Aktorët

Patrick Swayze isJames Dalton
James Dalton
Kelly Lynch isDr. Elizabeth Clay
Dr. Elizabeth Clay
Sam Elliott isWade Garrett
Wade Garrett
Ben Gazzara isBrad Wesley
Brad Wesley
Red West isRed Webster
Red Webster
Kevin Tighe isFrank Tilghman
Frank Tilghman
John Doe isPat McGurn
Pat McGurn
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fall (2022) me Titra Shqip
L’amour aux trousses (2005) me Titra Shqip
The Paper Tigers 2021
The Clovehitch Killer (2018) me Titra Shqip
Sniper (1993) me Titra Shqip
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
The Sorcerer and the White Snake (2011) me Titra Shqip
Saving General Yang (2013) me Titra Shqip
The Kingdom of Solomon (2010) me Titra Shqip
Titane (2021) me Titra Shqip
American Outlaws (2001) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published