Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 246 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Safety (2020) me Titra Shqip

Safety (2020) me Titra Shqip

Dec. 11, 2020United States122 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ray është një djalë që përballet me një sërë rrethanash të vështira, përkushtimi dhe këmbëngulja e të cilit e ndihmojnë atë të triumfojë ndaj vështirësive të përsëritura. I ndihmuar nga shokët e tij të ekipit të futbollit dhe komuniteti Clemson, ai arrin të ketë sukses në fushë ndërsa rritet dhe kujdeset për vëllain e tij 11-vjeçar Fahmarr.

Safety (2020) me Titra Shqip
Safety (2020) me Titra Shqip
Safety (2020) me Titra Shqip
Safety (2020) me Titra Shqip
Safety (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Safety
Vlerësimi IMDb 6.8 2,994 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 103 vota

Regjizori

Aktorët

Jay Reeves isRay Ray McElrathbey
Ray Ray McElrathbey
Amanda Warren isTonya McElrathbey
Tonya McElrathbey
Matthew Glave isCoach Bowden
Coach Bowden
Brett Rice isGregory Diamond
Gregory Diamond
Tom Nowicki isDr. Matthews
Dr. Matthews
Thaddeus J. Mixson isFahmarr McElrathbey
Fahmarr McElrathbey
Marili Kateri isStephanie Soltero
Stephanie Soltero
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tekken (2010) me Dublim Shqip
The Bourne Identity (2002) me Titra Shqip
Heaven in Hell (2023) me Titra Shqip
Sex Cowboys (2016) me Titra Shqip
Oppenheimer (2023) me Titra Shqip
The Little Rascals (1994) me Titra Shqip
Ice Age: A Mammoth Christmas (2011) me Titra Shqip
Uncle Frank 2020
The Place Beyond the Pines (2013) me Titra Shqip
Jeff, Who Lives at Home (2011) me Titra Shqip
Monster High: The Movie (2022) me Titra Shqip
Interstellar (2014) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published