Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 306 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Saw V (2008) me Titra Shqip

Saw V (2008) me Titra Shqip

Nuk do ta besoni se si përfundon.Oct. 23, 2008USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Detektivi Hoffman është me sa duket personi i fundit i gjallë që mban trashëgiminë e Riddler. Por kur ai e kupton se sekreti i tij është i kërcënuar, Hoffman do të duhet të shkojë në një gjueti për të eliminuar të gjithë të mbijetuarit dhe ata që janë përfshirë.

Saw V (2008) me Titra Shqip
Saw V (2008) me Titra Shqip
Saw V (2008) me Titra Shqip
Saw V (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Saw V
Vlerësimi IMDb 5.8 121,347 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 2,597 vota

Regjizori

David Hackl
Regjizori

Aktorët

Tobin Bell isJohn Kramer
John Kramer
Costas Mandylor isMark Hoffman
Mark Hoffman
Scott Patterson isAgent Strahm
Agent Strahm
Mark Rolston isDan Erickson
Dan Erickson
Carlo Rota isCharles
Charles
Greg Bryk isMallick
Mallick
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pawn Sacrifice (2015) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
Dante’s Inferno: An Animated Epic (2010) me Titra Shqip
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Mercy Road (2023) me Titra Shqip
Matriarch (2022) me Titra Shqip
Daylight (1996) me Titra Shqip
Wolf Pack (2022) me Titra Shqip
Bloody Daddy (2023) me Titra Shqip
High Life (2009) me Titra Shqip
The Advent Calendar (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x