Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 256 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Seventh Son (2014) me Titra Shqip

Seventh Son (2014) me Titra Shqip

Kur të bjerë errësira, djali do të ngrihet. Kur djali të bjerë, kalorësi i errët do të ngrihet.Dec. 12, 2014China102 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

John Gregory, i cili është djali i shtatë i një djali të shtatë dhe gjithashtu frikacak vendas, e ka mbrojtur vendin nga shtrigat, boggarts, ghouls dhe të gjitha llojet e gjërave që përplasen gjatë natës. Megjithatë Gjoni nuk është më i ri dhe ka kërkuar një nxënës për të vazhduar zanatin e tij. Shumica nuk kanë arritur të mbijetojnë. Shpresa e fundit është djali i një fermeri të ri me emrin Thomas Ward. A do t’i mbijetojë ai stërvitjes për t’u bërë frika që shumë të tjerë nuk mundën?

Seventh Son (2014) me Titra Shqip
Seventh Son (2014) me Titra Shqip
Seventh Son (2014) me Titra Shqip
Seventh Son (2014) me Titra Shqip
Seventh Son (2014) me Titra Shqip
Seventh Son (2014) me Titra Shqip
Seventh Son (2014) me Titra Shqip
Seventh Son (2014) me Titra Shqip
Seventh Son (2014) me Titra Shqip
Seventh Son (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Seventh Son
Vlerësimi IMDb 5.5 78,169 vota
Vlerësimi TMDb 5.484 2,272 vota

Regjizori

Sergei Bodrov
Regjizori

Aktorët

Jeff Bridges isMaster John Gregory
Master John Gregory
Julianne Moore isMother Malkin
Mother Malkin
Ben Barnes isTom Ward
Tom Ward
Alicia Vikander isAlice Deane
Alice Deane
John DeSantis isTusk - Zanna
Tusk - Zanna
Kit Harington isWilliam
William "Billy" Bradley
Antje Traue isBony Lizzie
Bony Lizzie
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Johnny English Strikes Again (2018) me Titra Shqip
Before I Wake (2016) me Titra Shqip
Five Children and It (2004) me Dublim Shqip
Conan the Barbarian (1982) me Titra Shqip
In the Name of the King 2: Two Worlds (2011) me Titra Shqip
Anaconda (1997) me Titra Shqip
Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip
Babe (1995) me Titra Shqip
Disenchanted (2022) me Titra Shqip
Dr. Cheon and the Lost Talisman (2023) me Titra Shqip
Rise of the Guardians (2012) me Titra Shqip
Prometheus (2012) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x