Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Spy Hard (1996) me Titra Shqip

Spy Hard (1996) me Titra Shqip

I gjithë aksioni. Të gjitha femrat. Gjysma e inteligjencës.May. 24, 1996USA81 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjenerali i keq Rancor synon dominimin e botës dhe vetëm një njeri mund ta ndalojë atë: Dick Steele, i njohur gjithashtu si Agjenti WD-40. Rancor duhet të marrë një qark kompjuterik për raketën që ai po planifikon të hedhë, kështu që Steele bashkohet me Veronique Ukrinsky, një agjent i KGB-së, babai i të cilit projektoi çipin. Së bashku ata përpiqen të gjejnë selinë e organizatorit të lig, ku mbahen babai i Veronique dhe disa pengje të tjerë.

Spy Hard (1996) me Titra Shqip
Spy Hard (1996) me Titra Shqip
Spy Hard (1996) me Titra Shqip
Spy Hard (1996) me Titra Shqip
Spy Hard (1996) me Titra Shqip
Spy Hard (1996) me Titra Shqip
Spy Hard (1996) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spy Hard
Vlerësimi IMDb 5.3 40,365 vota
Vlerësimi TMDb 5.377 616 vota

Regjizori

Aktorët

Leslie Nielsen isDick Steele
Dick Steele
Nicollette Sheridan isVeronique Ukrinsky
Veronique Ukrinsky
Charles Durning isThe Director
The Director
Marcia Gay Harden isMiss Cheevus
Miss Cheevus
Barry Bostwick isNorman Coleman
Norman Coleman
Andy Griffith isGeneral Rancor
General Rancor
Stephanie Romanov isVictoria / Barbara Dahl
Victoria / Barbara Dahl
Talisa Soto isDesiree More
Desiree More
Robert Guillaume isAgent Steve Bishop
Agent Steve Bishop
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Confidential Assignment (2017) me Titra Shqip
Battle Royale (2000) me Titra Shqip
Kingdom of the Planet of the Apes (2024) me Titra Shqip
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Den of Thieves (2018) me Titra Shqip
Batman Returns (1992) me Titra Shqip
The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip
MouseHunt (1997) me Titra Shqip
Black Water (2018) me Titra Shqip
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Five Superfighters (1979) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x