Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 763 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip

Spy Kids (2001) me Dublim Shqip

Spiunët e vërtetë...vetëm më të vegjëlMar. 18, 2001USA88 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Carmen dhe Juni mendojnë se prindërit e tyre janë të mërzitshëm. Ata nuk e dinë se në kohën e tyre, Gregorio dhe Ingrid Cortez ishin agjentët e lartë sekret nga vendet e tyre përkatëse. Ata hoqën dorë nga ajo jetë për të rritur fëmijët e tyre. Tani, zhdukjet e disa prej kolegëve të tyre të vjetër detyrojnë Cortez-in të kthehet nga pensioni. Ajo që ata nuk llogarisnin ishte Carmen dhe Juni që iu bashkuan “biznesit familjar”.

Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Spy Kids
Vlerësimi IMDb 5.6 117,488 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 2,902 vota

Regjizori

Aktorët

Alexa PenaVega isCarmen Cortez
Carmen Cortez
Daryl Sabara isJuni Cortez
Juni Cortez
Antonio Banderas isGregorio Cortez
Gregorio Cortez
Carla Gugino isIngrid Cortez
Ingrid Cortez
Alan Cumming isFegan Floop
Fegan Floop
Tony Shalhoub isAlexander Minion
Alexander Minion
Teri Hatcher isMs. Gradenko
Ms. Gradenko
Dick Clark isFinancier
Financier
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Planes: Fire & Rescue (2014) me Titra Shqip
The Tomorrow War 2021 me Titra Shqip
Kong: Skull Island (2017) me Titra Shqip
The Italian Job (1969) me Titra Shqip
Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Terminator Salvation (2009) me Titra Shqip
The Lion King (2019) me Dublim Shqip
Taken (2008) me Titra Shqip
The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot (2019) me Titra Shqip
Born to Fight (2004) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Lost in the Sun (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x