Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1349 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip

Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip

Misioni i 3-të. Dimensioni i 3-të.Jul. 25, 2003USA84 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Carmen është kapur në një lojë realiteti virtual të krijuar nga armiku i ri i fëmijëve, Toymaker. I takon Junit të shpëtojë motrën e tij, dhe në fund të fundit botën.

Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip
Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Spy Kids 3-D: Game Over
Vlerësimi IMDb 4.3 60,497 vota
Vlerësimi TMDb 5.069 1,852 vota

Regjizori

Aktorët

Antonio Banderas isGregorio Cortez
Gregorio Cortez
Carla Gugino isIngrid Cortez
Ingrid Cortez
Alexa PenaVega isCarmen Cortez
Carmen Cortez
Daryl Sabara isJuni Cortez
Juni Cortez
Holland Taylor isGrandmother
Grandmother
Mike Judge isDonnagon Giggles
Donnagon Giggles
Salma Hayek isCesca Giggles
Cesca Giggles
Matt O'Leary isGary Giggles
Gary Giggles
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Assassination Games (2011) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Lilo & Stitch (2002) me Dublim Shqip
The Bourne Identity (2002) me Titra Shqip
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Ant-Man (2015) me Titra Shqip
Boon (2022) me Titra Shqip
How to Train Your Dragon 2 (2014) me Dublim Shqip
Megamind (2010) me Dublim Shqip
Knuckle Girl (2023) me Titra Shqip
Last Knights (2015) me Titra Shqip
Mumbai Saga (2021) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published