Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 225 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
State of Grace (1990) me Titra Shqip

State of Grace (1990) me Titra Shqip

… ku krimi është një çështje familjare.Sep. 14, 1990USA135 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Hell’s Kitchen, Nju Jork. Terry Noonan kthehet në shtëpi pas një mungese dhjetëvjeçare. Së shpejti ai rilidhet me Jackie, një mik i fëmijërisë dhe anëtar i turmës irlandeze, dhe rindez lidhjen e tij të dashurisë me motrën e Jackie, Kathleen.

State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
Titulli origjinal State of Grace
Vlerësimi IMDb 7.2 22,284 vota
Vlerësimi TMDb 7 235 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Species: The Awakening 2007
Danger in the House (2022) me Titra Shqip
Step Up Revolution (2012) me Titra Shqip
Bullet Proof (2022) me Titra Shqip
Company of Heroes (2013) me Titra Shqip
Society of the Snow (2023) me Titra Shqip
Crimson Peak (2015) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
Paradise City (2022) me Titra Shqip
Full Time (2022) me Titra Shqip
Follow Her (2022) me Titra Shqip
Double Jeopardy (1999) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x