Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 308 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vidmoly.to
  • Server 2d000d.com
Stolen (2024) me Titra Shqip

Stolen (2024) me Titra Shqip

Apr. 12, 2024Sweden105 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua e re lufton për të mbrojtur trashëgiminë e saj ‘sami në një botë ku ksenofobia është në rritje, ndryshimi i klimës po kërcënon grumbullimin e drerëve dhe të rinjtë zgjedhin vetëvrasjen përballë dëshpërimit kolektiv.

Stolen (2024) me Titra Shqip
Stolen (2024) me Titra Shqip
Stolen (2024) me Titra Shqip
Stolen (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Stöld
Vlerësimi IMDb 5.4 225 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 27 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Little Mermaid (2018) me Titra Shqip
Don’t Kill Me (2021) me Titra Shqip
The Ties (2020) me Titra Shqip
Locked Up (2017) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
The D Train (2015) me Titra Shqip
The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021) me Titra Shqip
Paradise City (2022) me Titra Shqip
Stowaway 2021
A Perfect Enemy (2021) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x