Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 263 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1do0od.com
  • Server 2flaswish.com
Super 8 (2011) me Titra Shqip

Super 8 (2011) me Titra Shqip

Mbërriti.Jun. 08, 2011USA112 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ohio, 1979. Joe është një djalë rreth dhjetë vjeç i cili është i apasionuar pas mundësive që i ofrohen nga një aparat i vogël super 8, deri në atë pikë sa ai dhe miqtë e tij kanë formuar një ekuipazh të improvizuar për të bërë një film. Gjatë njërit prej xhirimeve, grupi dëshmon një aksident katastrofik që çon një tren të dalë nga shinat dhe pas së cilës duket se diçka anormale po ikën nga treni. Nga ai moment gjithçka në zonën përreth merr një kthesë të çuditshme dhe ngjarjet e pashpjegueshme janë gjithnjë e më të shumta dhe serioze

Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Super 8
Vlerësimi IMDb 7 344,958 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 5,292 vota

Regjizori

J.J. Abrams
Regjizori

Aktorët

Elle Fanning isAlice Dainard
Alice Dainard
Riley Griffiths isCharles Kaznyk
Charles Kaznyk
Kyle Chandler isJackson Lamb
Jackson Lamb
AJ Michalka isJen Kaznyk
Jen Kaznyk
Ryan Lee isCary McCarthy
Cary McCarthy
Ron Eldard isLouis Dainard
Louis Dainard
Gabriel Basso isMartin Read
Martin Read
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Inheritance (2021) me Titra Shqip
Mercy Road (2023) me Titra Shqip
Crimson Peak (2015) me Titra Shqip
Escape Plan: The Extractors (2019) me Titra Shqip
Paranormal Activity (2007) me Titra Shqip
Night Train (2023) me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
A Most Wanted Man (2014) me Titra Shqip
Red Joan (2018) me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings (2011) me Titra Shqip
I Spit on Your Grave 2 (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x