Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 292 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Superstition (2001) me Titra Shqip

Superstition (2001) me Titra Shqip

Oct. 13, 2001NetherlandsN/A
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Babysitter 19-vjeçarja Julie akuzohet për vrasje kur djepi i foshnjës merr flakë. Duket sikur Julie zotëron aftësi të rralla telepatike, të cilat nuk mund t’i kontrollojë. Avokati i saj i ri lufton për të në gjykatë dhe kundër opinionit publik në Itali, të cilë e akuzojnë atë se është një shtrigë.

Superstition (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Superstition
Vlerësimi IMDb 5.1 522 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 4 vota

Regjizori

Kenneth Hope
Regjizori

Aktorët

Mark Strong isAntonio Gabrieli
Antonio Gabrieli
Sienna Guillory isJulie McCullough
Julie McCullough
Charlotte Rampling isFrances Matteo
Frances Matteo
Alice Krige isMirella Cenci
Mirella Cenci
David Warner isJudge Padovani
Judge Padovani
Frances Barber isIsabella Flores
Isabella Flores
Derek de Lint isAllessandro Censi
Allessandro Censi
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Inside (2007) me Titra Shqip
HIT: The First Case (2020) me Titra Shqip
Munich (2005) me Titra Shqip
Underworld: Blood Wars (2016) me Titra Shqip
Malignant (2021) me Titra Shqip
Mr. & Mrs. Smith (2005) me Titra Shqip
Operation Finale (2018) me Titra Shqip
The Fifth Element (1997) me Titra Shqip
Old Man (2022) me Titra Shqip
Shaft (2000) me Titra Shqip
Visions (2015) me Titra Shqip
Decibel (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x