Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 128 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
The Best Man (1999) me Titra Shqip

The Best Man (1999) me Titra Shqip

Oct. 22, 1999USA120 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas shkrimit të një romani më të shitur së shpejti, shkrimtari dhe beqari i përkushtuar Harper përpiqet të fshehë faktin se libri i tij i ri bazohet lirshëm në jetën dhe dashuritë e grupit të tij të ngushtë të miqve. Harper do të jetë burri i ngushtë në dasmën e shokut të tij Lance dhe të gjithë miqtë e tij do të jenë të pranishëm. Kur një kopje paraprake e librit hyn në duart e ish-flakës së tij, Jordanit, Harper përpiqet ta mbajë atë të fshehtë.

The Best Man (1999) me Titra Shqip
The Best Man (1999) me Titra Shqip
The Best Man (1999) me Titra Shqip
The Best Man (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Best Man
Vlerësimi IMDb 6.7 11,286 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 113 vota

Regjizori

Aktorët

Nia Long isJordan Armstrong
Jordan Armstrong
Morris Chestnut isLance Sullivan
Lance Sullivan
Harold Perrineau isJulian Murch
Julian Murch
Taye Diggs isHarper Stewart
Harper Stewart
Monica Calhoun isMia Morgan
Mia Morgan
Jim Moody isUncle Skeeter
Uncle Skeeter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Private Lesson (2022) me Titra Shqip
The Boss Baby (2017) me Dublim Shqip
Naandhi 2021
DogMan (2023) me Titra Shqip
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip
Beastly (2011) me Titra Shqip
Christmas on Mistletoe Lake (2022) me Titra Shqip
The Road Within (2014) me Titra Shqip
The Pirates of Penzance (1983) me Titra Shqip
Sleepers (1996) me Titra Shqip
Silent Trigger 1996 me Titra Shqip
Aftersun (2022) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published