Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 656 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3embedwish.com
The Boogeyman (2023) me Titra Shqip

The Boogeyman (2023) me Titra Shqip

Nuk është i vërtetë. Nuk është i vërtetë. Nuk është i vërtetë.May. 31, 2023USA99 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ende të tronditur nga vdekja tragjike e nënës së tyre, një vajzë adoleshente dhe motra e saj më e vogël e gjejnë veten të rrënuar nga një prani sadiste në shtëpinë e tyre dhe luftojnë që të bëjnë që babai i tyre i pikëlluar t’i kushtojë vëmendje para se të jetë tepër vonë.

The Boogeyman (2023) me Titra Shqip
The Boogeyman (2023) me Titra Shqip
The Boogeyman (2023) me Titra Shqip
The Boogeyman (2023) me Titra Shqip
The Boogeyman (2023) me Titra Shqip
The Boogeyman (2023) me Titra Shqip
The Boogeyman (2023) me Titra Shqip
The Boogeyman (2023) me Titra Shqip
The Boogeyman (2023) me Titra Shqip
The Boogeyman (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Boogeyman
Vlerësimi IMDb 6.1 14,185 vota
Vlerësimi TMDb 6.412 210 vota

Regjizori

Rob Savage
Regjizori

Aktorët

Sophie Thatcher isSadie Harper
Sadie Harper
Vivien Lyra Blair isSawyer Harper
Sawyer Harper
Chris Messina isWill Harper
Will Harper
David Dastmalchian isLester Billings
Lester Billings
Marin Ireland isRita Billings
Rita Billings
Madison Hu isBethany
Bethany
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hole (2001) me Titra Shqip
Project Wolf Hunting (2022) me Titra Shqip
Arabella: Black Angel (1989) me Titra Shqip
I Spit on Your Grave III: Vengeance is Mine (2015) me Titra Shqip
The Menu (2022) me Titra Shqip
He Never Died (2015) me Titra Shqip
Last Shift (2014) me Titra Shqip
Cursed 2005 me Titra Shqip
Knock at the Cabin (2023) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Jigsaw (2017) me Titra Shqip
Smile (2022) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published