Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1142 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip

The Forever Purge (2021) me Titra Shqip

Rregullat janë thyer.Jun. 30, 2021United States103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Adela (Ana de la Reguera) dhe Juan (Tenoch Huerta), duke ikur nga një kartel droge në Meksikë, gjejnë lehtësim në një fermë në Teksas. Paqja e tyre nuk do të zgjasë shumë sepse një grup rebelësh, gjatë natës së “Spastrimit”, në mënyrë arbitrare vendos të zgjasë kohën e parashikuar nga ligji për të thyer çdo rregull dhe për t’i dhënë liri dhunës dhe veprimeve të liga pa u ndëshkuar.

The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Forever Purge
Vlerësimi IMDb 5.8 2,992 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 201 vota

Regjizori

Mike Gunther
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Sicario (2015) me Titra Shqip
Pig Hunt (2008) me Titra Shqip
Independence Day (1996) me Titra Shqip
Black Lotus (2023) me Titra Shqip
Rampage: President Down (2016) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon (2011) me Titra Shqip
Outrage Coda (2017) me Titra Shqip
Man of the House (2005) me Titra Shqip
Deep Blue Sea 1999
Rise of the Footsoldier: Origins (2021) me Titra Shqip
Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) me Dublim Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published