Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 698 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
The Good Shepherd (2006) me Titra Shqip

The Good Shepherd (2006) me Titra Shqip

Historia e patreguar e agjencisë së fshehtë më të fuqishme në botë.Dec. 11, 2006United States167 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e Agjencisë, që nga themelimi i saj në 1947 deri në vitet e Luftës së Ftohtë, tregoi përmes rindërtimit të karrierës dyzetvjeçare të Edward Wilson, një nga agjentët e saj të parë sekret.

 

 

Shënim për filmin:- The Good Shepherd 2006 me Titra Shqip

De Niro tregon historinë e tij (shkruar nga Eric Roth në bazë të tregimive konfidenciale të agjentëve të vërtetë të CIA-s) me një siguri të fituar nga zotërit e tij (Coppola dhe Scorsese) dhe me ndershmërinë e demonstruar tashmë me drejtorin e tij të parë, Bronx.: ai nuk e tepron as nuk kërkon dekorim ose afeksion, më shumë është i interesuar për dilemën morale sesa për shëmbëlltyrën ideologjike. Megjithatë na jep një afresk historik që shtrihet në hijet e tij kërcënuese sot.

The Good Shepherd (2006) me Titra Shqip
The Good Shepherd (2006) me Titra Shqip
The Good Shepherd (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Good Shepherd
Vlerësimi IMDb 6.7 99,308 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 781 vota

Regjizori

Aktorët

Matt Damon isEdward Bell Wilson
Edward Bell Wilson
Angelina Jolie isMargaret Ann Russell
Margaret Ann Russell
Alec Baldwin isSam Murach
Sam Murach
Billy Crudup isArch Cummings
Arch Cummings
Robert De Niro isBill Sullivan
Bill Sullivan
Keir Dullea isSenator John Russell
Senator John Russell
Michael Gambon isDr. Fredericks
Dr. Fredericks
Martina Gedeck isHanna Schiller
Hanna Schiller
William Hurt isPhilip Allen
Philip Allen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fatherhood (2021) me Titra Shqip
The Courier (2024) me Titra Shqip
Pathaan (2023) me Titra Shqip
The Black Spider (2022) me Titra Shqip
Born on the Fourth of July (1989) me Titra Shqip
Bad Education (2019) me Titra Shqip
The Takeover (2022) me Titra Shqip
High Ground (2020)
Blind (2014) me Titra Shqip
Sanctified (2022) me Titra Shqip
Eye in the Sky (2015) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x