Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 383 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.yt
The Immaculate Room (2022) me Titra Shqip

The Immaculate Room (2022) me Titra Shqip

1 dhomë. 2 persona. 5 milionë dollarë. Nëse largoheni, humbni.Aug. 19, 2022USA88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Majk dhe Kate, një çift i ri, fitojnë një herë në jetë shansin për të fituar pesë milionë dollarë. Sfida: Jetoni për 50 ditë në një hapësirë ​​boshe. Duke e mbajtur atë për tridhjetë ditë, dhe pesë milionë janë të tyret. Sa e vështirë mund të jetë?

The Immaculate Room (2022) me Titra Shqip
The Immaculate Room (2022) me Titra Shqip
The Immaculate Room (2022) me Titra Shqip
The Immaculate Room (2022) me Titra Shqip
The Immaculate Room (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Immaculate Room
Vlerësimi IMDb 5 3,983 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 45 vota

Regjizori

Aktorët

M. Emmet Walsh isKate's Father
Kate's Father
Alex Sgambati isMichael's Sister
Michael's Sister
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Tower (2012) me Titra Shqip
A Dangerous Method (2011) me Titra Shqip
Meet Dave (2008) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
Gabbar Is Back (2015) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Blue Valentine (2010) me Titra Shqip
Uncanny (2015) me Titra Shqip
Race for Glory: Audi vs Lancia (2024) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Backcountry (2014) me Titra Shqip
Labor Day (2013) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published