Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Parts You Lose (2019) me Titra Shqip

The Parts You Lose (2019) me Titra Shqip

Rreziku fshihet në pamje të qartë.Mar. 14, 2019USA94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një miqësi e pamundur shpaloset mes një djali të ri të shurdhër, Ueslit, dhe një krimineli të arratisur që strehohet në një hambar të braktisur në fermën rurale të familjes në Dakotën e Veriut.

The Parts You Lose (2019) me Titra Shqip
The Parts You Lose (2019) me Titra Shqip
The Parts You Lose (2019) me Titra Shqip
The Parts You Lose (2019) me Titra Shqip
The Parts You Lose (2019) me Titra Shqip
The Parts You Lose (2019) me Titra Shqip
The Parts You Lose (2019) me Titra Shqip
The Parts You Lose (2019) me Titra Shqip
The Parts You Lose (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Parts You Lose
Vlerësimi IMDb 5.8 3,058 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 111 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ride or Die (2021) me Titra Shqip
Four Christmases (2008) me Titra Shqip
Babysitter Wanted (2007) me Titra Shqip
The Infernal Machine (2022) me Titra Shqip
Broker (2022) me Titra Shqip
Art of Love (2021) me Titra Shqip
Father Stu (2022) me Titra Shqip
Matchstick Men (2003) me Titra Shqip
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
The Quake (2018) me Titra Shqip
Now You See Me 2 (2016) me Titra Shqip
Above the Law (2017) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x