Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 243 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Talented Mr. Ripley (1999) me Titra Shqip

The Talented Mr. Ripley (1999) me Titra Shqip

Sa larg do të shkonit për t'u bërë dikush tjetër?Dec. 25, 1999USA139 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tom Ripley është një i ri llogaritës, i cili beson se është më mirë të jesh një njeri i rremë sesa një askush i vërtetë. Mundësia troket në formën e një ndërtuesi të pasur anijesh amerikane, i cili punëson Tomin për të udhëtuar në Itali për të sjellë përsëri djalin e tij playboy, Dickie. Ripley futet në jetën idilike të Dikit dhe të dashurës së tij, duke u zhytur në një skemë të guximshme dyfytyrësie, gënjeshtrash dhe vrasjesh.

The Talented Mr. Ripley (1999) me Titra Shqip
The Talented Mr. Ripley (1999) me Titra Shqip
The Talented Mr. Ripley (1999) me Titra Shqip
The Talented Mr. Ripley (1999) me Titra Shqip
The Talented Mr. Ripley (1999) me Titra Shqip
The Talented Mr. Ripley (1999) me Titra Shqip
The Talented Mr. Ripley (1999) me Titra Shqip
The Talented Mr. Ripley (1999) me Titra Shqip
The Talented Mr. Ripley (1999) me Titra Shqip
The Talented Mr. Ripley (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Talented Mr. Ripley
Vlerësimi IMDb 7.4 238,519 vota
Vlerësimi TMDb 7.189 3,462 vota

Regjizori

Aktorët

Matt Damon isTom Ripley
Tom Ripley
Jude Law isDickie Greenleaf
Dickie Greenleaf
Gwyneth Paltrow isMarge Sherwood
Marge Sherwood
Cate Blanchett isMeredith Logue
Meredith Logue
Jack Davenport isPeter Smith-Kingsley
Peter Smith-Kingsley
James Rebhorn isHerbert Greenleaf
Herbert Greenleaf
Sergio Rubini isInspector Roverini
Inspector Roverini
Philip Baker Hall isAlvin MacCarron
Alvin MacCarron
Celia Weston isAunt Joan
Aunt Joan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
Delegacioni aka The Delegation (2018) Film Shqiptar
Kill the Messenger (2014) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Tyson’s Run (2022) me Titra Shqip
The Pod Generation (2023) me Titra Shqip
Arrival (2016) me Titra Shqip
Son of a Gun (2014) me Titra Shqip
Return to Seoul (2022) me Titra Shqip
The Outfit (2022) me Titra Shqip
Talk to Me (2023) me Titra Shqip
Velvet Buzzsaw (2019) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published