Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 962 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
The Three Musketeers: D’Artagnan (2023) me Titra Shqip

The Three Musketeers: D’Artagnan (2023) me Titra Shqip

Apr. 05, 2023BE121 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

D’Artagnan, një i ri gaskon i shkathët, lihet i vdekur pasi përpiqet të shpëtojë një grua fisnike nga rrëmbimi. Pasi në Paris, ai përpiqet me të gjitha mënyrat të gjejë sulmuesit e tij, pa e ditur se kërkimi i tij do ta çojë atë në zemrën e një lufte ku e ardhmja e Francës është në rrezik. I ndihmuar nga musketierët e King’s Athos, Porthos dhe Aramis, ai përballet me makinacionet e kardinalit zuzar Richelieu dhe Milady de Winter, ndërsa bie në dashuri me Konstancën, të besuarën e Mbretëreshës.

The Three Musketeers: D’Artagnan (2023) me Titra Shqip
The Three Musketeers: D’Artagnan (2023) me Titra Shqip
The Three Musketeers: D’Artagnan (2023) me Titra Shqip
The Three Musketeers: D’Artagnan (2023) me Titra Shqip
The Three Musketeers: D’Artagnan (2023) me Titra Shqip
The Three Musketeers: D’Artagnan (2023) me Titra Shqip
The Three Musketeers: D’Artagnan (2023) me Titra Shqip
The Three Musketeers: D’Artagnan (2023) me Titra Shqip
The Three Musketeers: D’Artagnan (2023) me Titra Shqip
The Three Musketeers: D’Artagnan (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Les Trois Mousquetaires: D'Artagnan
Vlerësimi IMDb 7 4,862 vota
Vlerësimi TMDb 7.33 368 vota

Regjizori

Aktorët

François Civil isD'Artagnan
D'Artagnan
Eva Green isMilady
Milady
Louis Garrel isLouis XIII
Louis XIII
Vicky Krieps isLa Reine Anne d'Autriche
La Reine Anne d'Autriche
Lyna Khoudri isConstance Bonacieux
Constance Bonacieux
Jacob Fortune-Lloyd isLe Duc de Buckingham
Le Duc de Buckingham
Eric Ruf isLe Cardinal de Richelieu
Le Cardinal de Richelieu
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Upside Down (2012) me Titra Shqip
Best Man Down (2012) me Titra Shqip
La Flamme Rouge (2021) me Titra Shqip
The Rescue (2020) me Titra Shqip
The Good Nurse (2022) me Titra Shqip
Bezos (2023) me Titra Shqip
Sleeping Dogs (2024) me Titra Shqip
The Hunger Games: Catching Fire (2013) me Titra Shqip
Violet Evergarden: The Movie (2020) me Titra Shqip
The Great Debaters (2007) me Titra Shqip
Step Up (2006) me Titra Shqip
Time Is Up 2 (2022) aka Game of Love me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published