Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 83 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3flaswish.com
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip

Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip

Nov. 02, 2017Mexico83 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një përrallë e errët për një bandë me pesë fëmijë që përpiqen t’i mbijetojnë dhunës së tmerrshme të karteleve dhe fantazmave të krijuara çdo ditë nga lufta e drogës.

Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vuelven
Vlerësimi IMDb 6.9 8,767 vota
Vlerësimi TMDb 6.912 226 vota

Regjizori

Issa López
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

ONODA: 10,000 Nights in the Jungle (2021) me Titra Shqip
Downton Abbey: A New Era (2022) me Titra Shqip
My Southern Family Christmas (2022) me Titra Shqip
The Descent (2005) me Titra Shqip
Hannibal Rising (2007) me Titra Shqip
Only the Brave (2017) me Titra Shqip
Leaving Las Vegas (1995) me Titra Shqip
Crash 2005
Dashing in December (2020)
Halloween Ends (2022) me Titra Shqip
Çifti i Lumtur aka The Happy Couple (1975) Film Shqiptar
Strangeland (1998) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x