Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3611 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Transformers: Dark of the Moon (2011) me Titra Shqip

Transformers: Dark of the Moon (2011) me Titra Shqip

Pushtimit të cilit i kishim frikë gjithmonë. Një armik që nuk e prisnim kurrë.Jun. 28, 2011United States154 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Autobotët, të udhëhequr nga Optimus Prime, janë përsëri në veprim kundër Deceptikonëve të këqij, të gatshëm dhe të vendosur për të marrë hak për humbjen e tyre (rrëfyer në ‘Transformuesit: Hakmarrja e të Rënëve’). Autobotët dhe Deceptikët përfshihen në një garë të rrezikshme për pushtimin e hapësira midis Shteteve të Bashkuara dhe Rusisë dhe përsëri njeriu Sam Witwicky do të vrapojë në ndihmë të miqve të tij robot.

Transformers: Dark of the Moon (2011) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon (2011) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon (2011) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon (2011) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon (2011) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon (2011) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon (2011) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon (2011) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon (2011) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Transformers: Dark of the Moon
Vlerësimi IMDb 6.2 388,907 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 6,363 vota

Regjizori

Michael Bay
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip
Doomsdayer 2001
Man of the House (2005) me Titra Shqip
Highlander V: The Source (2007) me Titra Shqip
Unstoppable (2010) me Titra Shqip
Dangerous (2021) me Titra Shqip
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
Arisaka (2021) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Synchronicity (2015) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x